![Yenice Belediye Başkanı Ş.Sertaş Karakaş’ın Almanya’ya yapacağı ziyaret nedeniyle görevini geçici olarak devrettiği açıklandı](https://www.balikesirhaberajansi.com/wp-content/uploads/2024/04/pfbid02CSMz9EenQ8vxDXCiWuQ1yuJzbsHccKLWM7iBYrGrNLCQ8zRUxgRPtuh2T1oJX8ihl.jpg)
Yenice Belediye Başkanı Ş.Sertaş Karakaş’ın Almanya’ya yapacağı ziyaret nedeniyle görevini geçici olarak başka bir isme devrettiği açıklandı. Karakaş, 30 Nisan ve 1 Mayıs tarihlerinde Almanya’da olacak. Bu süre zarfında Belediye Meclis Üyesi Hasan Cıbır, Belediye Başkanlığı görevini üstlenecek. Karakaş’ın, 1 Mayıs’ta yurda dönüş yapacağı bildirildi. Belediye geçiş sürecinin sorunsuz şekilde yönetilmesi için gerekli tüm düzenlemeler yapıldığı ifade edildi.