Paşalimanı Adası ve Yalı Mahallesi’nde Acı Kayıplar: Şevki Taşkır ve Havva Çevik Son Yolculuklarına Uğurlanıyor. « Balıkesir Haber Ajansı

16 Temmuz 2024 - 22:23

Paşalimanı Adası ve Yalı Mahallesi’nde Acı Kayıplar: Şevki Taşkır ve Havva Çevik Son Yolculuklarına Uğurlanıyor.

Paşalimanı Adası ve Yalı Mahallesi’nde Acı Kayıplar: Şevki Taşkır ve Havva Çevik Son Yolculuklarına Uğurlanıyor.
Son Güncelleme :

07 Şubat 2024 - 11:46

Paşalimanı Adası’nın huzur dolu köşelerinden biri olan adanın sakinlerinden Şevki Taşkır, hayatını kaybetti. Taşkır’ın ölümü, sevenleri ve ailesi tarafından büyük bir üzüntüyle karşılandı. Bugün öğle namazından sonra memleketi olan Tuzla Mahallesi’ndeki son yolculuğuna uğurlanacak olan Taşkır için ailesine sabır ve başsağlığı dilekleri iletiliyor.

nnAynı zamanda, Yalı Mahallesi’nin tanınan ailelerinden birinin matrişi Havva Çevik de hayata gözlerini yumdu. Hacı Hasan Çevik’in eşi ve dört çocuğunun annesi olan Çevik’in cenaze töreni öğle vaktinde Yalı Camii’nde düzenlenecek. Daha sonra toprağa verilmesi için mahalle mezarlığına götürülecek. Acılı aile ve dostları, bu zor süreçte metanet ve başsağlığı dilekleriyle destekleniyor.

nnBu iki ailenin yaşadığı zorlu süreçte, toplumun desteği ve duaları devam ediyor. Şevki Taşkır ve Havva Çevik’in yakınları, ailelerine destek olmak için bir araya gelerek acılarını paylaşıyor. Sosyal medya üzerinden #ŞevkiTaşkır ve #HavvaÇevik etiketlerini kullanarak bu iki önemli insanı anmaya ve başsağlığı dileklerini iletmeye devam ediyor. Toplumun dayanışması ve yardımseverliği, bu zor zamanlarda her zamankinden daha da önemli hale geliyor.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.