Burhaniye Uğur Ortaokulu’nda Gurur Dolu Mezuniyet Töreni « Balıkesir Haber Ajansı

14 Haziran 2024 - 21:27

Burhaniye Uğur Ortaokulu’nda Gurur Dolu Mezuniyet Töreni

Burhaniye Uğur Ortaokulu’nda Gurur Dolu Mezuniyet Töreni
Son Güncelleme :

25 Mayıs 2024 - 13:30

Özel Burhaniye Uğur Ortaokulu’nun 2023-2024 eğitim öğretim yılı mezuniyet töreni gerçekleştirildi. Törene Burhaniye Belediye Başkan Yardımcısı Oktay Erbalaban, Burhaniye İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Bülent Akmeşe, öğretmenler ve aileler katıldı.

Tören, saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı. Okul Müdürü Semra Bahadır, açılış konuşmasında mezun öğrencilere hitap etti. Öğrenciler, törende bir müzik dinletisi sunarak hünerlerini sergiledi.

Okul birincisi Doğa Dağtaş, yaptığı duygusal konuşmada hedeflerine değinerek büyük alkış aldı. Belediye Başkan Yardımcısı Oktay Erbalaban, Dağtaş’a plaket takdim ederek onu onurlandırdı. Doğa Dağtaş, ismini okul kütüğüne yazdırdı.

Geleneksel bayrak teslimi Beden Eğitimi Öğretmeni Cüneyt Nadasbaş eşliğinde gerçekleştirildi. Mezun olan Kutluay Onur Gürcan, bayrağı 7. sınıf öğrencisi Emir Çamtepeoğlu’na devretti. Diğer bayrağı ise Emine Nur Özerdoğan, 7. sınıf öğrencisi Selen Başaran’a teslim etti.

Törenin sonunda tüm öğrenciler, öğretmenleri tarafından diplomalarını almak üzere sahneye çağırıldı. Program, kep atma töreni ile sona erdi.

Kaynak: Burhaniye Belediyesi

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.