![Belediye Başkan Yardımcısı Serdar Karakaş, 3 Mayıs Türkçülük Günü’nde Yemekli Toplantıya Katıldı](https://www.balikesirhaberajansi.com/wp-content/uploads/2024/05/441406580_1011098260578391_1080947670917925231_n.jpg)
Belediye Başkan Yardımcısı Serdar Karakaş, 3 Mayıs Türkçülük Günü dolayısıyla düzenlenen yemekli toplantıya katıldı. Etkinlik, bir öğretmen evinde gerçekleştirildi. Belediye başkan yardımcısının yanı sıra, çeşitli kurum ve kuruluşların temsilcileri de programa katılım gösterdi. Bu özel gün, Türk kültürü ve mirası konusundaki farkındalığı artırmak amacıyla düzenlenen etkinlikler ile kutlanmaya devam ediyor.