![Balıkesir haberleri: Balıkesirspor’da Berat da imzayı attı](https://www.balikesirhaberajansi.com/wp-content/uploads/2022/08/balikesir-haberleri-balikesirsporda-berat-da-imzayi-atti-ed20f0c9e3633a39111e0031385b9abb.jpg)
TFF 2’nci Lig’de iç transferde kadrosunu korumaya çalışan transfer yasaklısı Balıkesirspor, sol bek Berat Aydoğdu’yla da yeniden anlaştı.
Hacettepe altyapısında yetişip son 3 sezondur Balıkesir’de görev yapan 27 yaşındaki futbolcu, Başkan Nedim Öner ve Başkan Yardımcısı, Futbol Şube Sorumlusu İsmet Deniz’in katılımıyla düzenlenen törenle imzayı attı. Berat, geçen sezon kırmızı-beyazlılarda 6, önceki sezon ise 20 maçta forma giymişti.
– Balıkesir