Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nin Dijital Gençlik Merkezi: Haziran Ayı E-Spor Akademi Eğitimleri Başladı « Balıkesir Haber Ajansı

24 Haziran 2024 - 17:05

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nin Dijital Gençlik Merkezi: Haziran Ayı E-Spor Akademi Eğitimleri Başladı

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nin Dijital Gençlik Merkezi: Haziran Ayı E-Spor Akademi Eğitimleri Başladı
Son Güncelleme :

30 Mayıs 2024 - 17:22

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, gençlerin dijital dünyada kendilerini geliştirmelerine olanak sağlamak amacıyla hayata geçirdiği Dijital Gençlik Merkezi’nde Haziran ayı e-spor akademi eğitimlerine başladı. Eğitim programı, oyun ve e-spor alanında hem FPS (First Person Shooter) hem de MOBA (Multiplayer Online Battle Arena) türündeki oyunları kapsayacak şekilde planlandı.

Gençler, e-spor alanında kariyer yapmak veya bilgisini artırmak için Haziran ayı eğitimlerine kayıt olarak bu fırsattan yararlanabilirler. Eğitimler, deneyimli eğitmenler tarafından veriliyor ve katılımcılara çeşitli strateji ve teknikleri öğrenme imkânı sağlanıyor.

Dijital Gençlik Merkezi, gençlerin dijital kabiliyetlerini artırmayı hedefleyen bu programla, gençleri geleceğe hazırlamayı amaçlıyor. Haziran ayı eğitimlerine katılmak isteyenler, merkezin resmi kanallarından kayıt işlemlerini gerçekleştirebilirler. Eğitimlerin detayları ve program hakkında daha fazla bilgi almak için, merkezin iletişim kanallarını ziyaret edebilirsiniz.

Kaynak: Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Dijital Gençlik Merkezi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.