![Ali Kemal Deveciler: 1 Mayıs, Birlik ve Dayanışmanın Önemini Simgeliyor](https://www.balikesirhaberajansi.com/wp-content/uploads/2024/04/440952455_2464825330382438_5573497156499332526_n.jpg)
Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınladı. Başkan Deveciler, işçi ve emekçilere duyduğu destek ve saygıyı dile getirdiği mesajında, 1 Mayıs’ın emekçiler için birlik ve dayanışmanın önemini simgelediğine vurgu yaptı. “Emeğin ve alın terinin yüce değerler olduğunu” ve insan onuruna saygı gösterilmesi gerektiğini belirtti.