21 Mayıs 2019 Salı
Logo

AZİZ HAN BERABER MAAŞ ALDIĞI RAMAZAN DEMİRE OY VERECEĞİNİ AÇIKLADI !


EDİP UĞUR DÖNEMİNDE Ramazan Demirle Birlikte BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNDEN DANIŞMANLIK MAAŞI ALAN AZİZ HAN CEMİYET SEÇİMLERİNDE RAMAZAN DEDİ !


11-3-2019

balıkesir ramazan demir hastanede ile ilgili görsel sonucu


        RAMAZAN DEMİR, CENGİZ GÜNEŞ, HİLMİ DUYAR, ÇOŞKUN YAMAN  ZEKAİ  KAFAOĞLU DÖNEMİNDEDE BÜYÜKŞEHİR ŞİRKETLERİNDEN MAAŞ ALDINIZMI   !

    AZİZ HAN  EDREMİTTE YAŞAYIP  BALIKESİRDE BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNDEN  DANIŞMANLIK MAAŞI ALIRKEN UTANMIYORMUŞTA ! ŞİMDİ GAZETECİLİKTEN UTANIYORMUŞ ?


      BALIKESİR BASINI NASIL SATIN ALINDI !  BALIKESİR BASINI NASIL SATIN ALINDI !

BU HABERE MAAŞ ALMAYA DEVAM EDENLERDEN TEK SES ÇIKMADI !

Saygı Öztürk’ten Balıkesir’lı ünlü gazetecilere ağır itham "Basını böyle teslim alıyorlar"     Ergenekon davaları sürecinde yazdığı kitaplarla dikkatleri çeken ve pek çok konuda gizli kalmış gerçekleri belgeleriyle ortaya koyan ünlü araştırmacı gazeteci Saygı Öztürk  Balıkesir ve İlçelerinde bazı  gazetecilerin basın danışmanı sıfatıyla maaşa bağlanarak susturulduğuna dair  ağır ithamlarda bulunmuşdu.


balıkesir ramazan demir hastanede ile ilgili görsel sonucu


Saygı Öztürk Sözcü gazetesinde yer alan yazısında Balıkesir’in AKP’li Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur’un oğlu İsmail Uğur’un yönetim kurulu başkanlığını yaptığı televizyon kanalının babasının aleyhinde  televizyonda haber yapamayacağını iddia ederken  Balıkesir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve aynı zamanda Türkiye Gazeteciler Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Ramazan Demir’in hem basın danışmanı, hem de belediyeye ait firmanın yönetim kurulu üyesi olmasına eleştiri getirmişdi..Öztürk yazısında Balıkesir’in en eski ve sol kesime hitap ettiği bilinen Balıkesir Politika gazetesi sahibi Tarık Sürmelioğlu’nun ve  Arena gazetesi sahibi Aziz Han’ında Büyükşehir Belediye Başkanı’nın basın danışmanı olduğunu iddia etmişti. Bandırma’lı gazeteci yazar  Engin Arıcan da Başkan Uğur’un  basın danışmanı olduğunu belirten Saygı Öztürk  diğer basın danışmanlarının ve  bazı ilçelerde de mahalli gazetelerin sahibi ve  muhabirlerinde  aynı zamanda belediye basın bürosundan  görevli diye maaş alarak kendi işlerini yaptıklarını iddia etmişti.


  Saygı Öztürk yazısında  danışman gazetecilerin maaşlarını Büyükşehir Belediyesi’nden önemli işler alan  Yosun Su Sağlık Temizlik Turizm Nakliyat Limited şirketinden aldığını iddia ederken  bu gazetecilere  belediyenin  aslında  bir şey danışmadığını ve danışılmayan danışmanlar olarak belirttirken bu şekilde maaş alanların yönetim  aleyhinde olumsuz bir haber ya da yorum yapabilir mi? diye sordu.


 Ve  benzer durum birçok büyükşehir içinde  geçerli olan gerçekler olduğu  iddialarında bulunmuşdu.


Aramalar : cemiyet, ,
BU HABERE YORUM YAPIN

Diğer Videolar

YAZARLAR (Tümü)
DEVRİM DERİN
BALIKESİRDE Şapkacı EMİN YAŞAMINI YİTİRDİ !
semra aman akyürek
SEMRA AMAN AKYÜREK ÇIPLAK AĞA DEDİ
ERDAL SARIZEYBEK
ERDAL SARIZEYBEK Pkk NIN GERÇEK YÜZÜNÜ AÇIKLADI !
MACİT ERMİŞ
BALIKESİR KÖYLERİMİZ VE İLÇELERİNDE ATATÜRKE SALDIRI !
ÖMER FATİH İKİZ
Balıkesir Polisinden BASKINI ve Şafak Operasyonu !
ANKETLER (Tümü)
Yeni Anket Sorusu...
Reklam
Copyright ©2014 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.