17 Ocak 2021 Pazar
Logo

Balıkesir Adliye Koridorlarında Dolandırıcılık iddiası ile yargılanıyorlar.


24-11-2020
Balıkesir Adliye Koridorlarında  Dolandırıcılık iddiası ile yargılanıyorlar.

Balıkesir 1. Ağır Ceza Mahkemesinde Görüşmelere devam edildi

Sanıklar; Ali Ç., Taner Ç., Berkay Ü., ’’Bilişim sistemleri banka veya kredi kurumlarının araç olarak kullanılması suretiyle dolandırıcılık’’ iddiası ile Balıkesir 1. Ağır Ceza Mahkemesinde yargılanıyorlar.


Sanık; Recep O. ’’Kişinin kendisini kamu görevlisi veya banka, sigorta, kredi kurumlarının çalışanı olarak tanıtması veya bu kurumlarla ilişkili olduğunu söylemesi suretiyle dolandırıcılık’’ iddiası ile Balıkesir 1. Ağır Ceza Mahkemesinde yargılanıyor.

Sanık; Mehmet K. ’’Bilişim sistemleri banka veya kredi kurumlarının araç olarak kullanılması suretiyle dolandırıcılık’’ iddiası ile Balıkesir 1. Ağır Ceza Mahkemesinde yargılanıyor.

Sanık; Alkan C. ’’Dolandırıcılık’’ iddiası ile Balıkesir 1. Ağır Ceza Mahkemesinde yargılanıyor.

Sanık; Gökhan D. ’’Bilişim sistemleri banka veya kredi kurumlarının araç olarak kullanılması suretiyle dolandırıcılık, resmi belgede sahtecilik’’ iddiası ile Balıkesir 1. Ağır Ceza Mahkemesinde yargılanıyorlar.

Sanıklar; Timur E., Salih H., Engin B., Aytunç T. ’’ Icbar suretiyle irtikap’’ iddiası ile Balıkesir 1. Ağır Ceza Mahkemesinde yargılanıyorlar.

Sanık; Gülderen Ş. ’’’’Bilişim sistemleri banka veya kredi kurumlarının araç olarak kullanılması suretiyle dolandırıcılık, resmi belgede sahtecilik’’ iddiası ile Balıkesir 1. Ağır Ceza Mahkemesinde yargılanıyor.

Sanık; Emre C. ’’Bilişim sistemleri banka veya kredi kurumlarının araç olarak kullanılması suretiyle dolandırıcılık’’ iddiası ile Balıkesir 1. Ağır Ceza Mahkemesinde yargılanıyor.

Sanık; Mazlum B. ’’Dolandırıcılık, kamu kurum ve kuruluşları, vb. Tüzel kişiliklerin araç olarak kullanılması suretiyle dolandırıcılık’’ iddiası ile Balıkesir 1. Ağır Ceza Mahkemesinde yargılanıyor.

Sanıklar; Farettin B., Fahrettin A., Emin Y., Cihat K., Cemal Ö., Bülent K., Ali S., Adnan E., Selahattin K., Seher K., ’’Görevi kötüye kullanma, görevi kötüye kullanmak, kamu kurum ve kuruluşların zararına dolandırıcılık, zimmet’’ iddiası ile Balıkesir 1. Ağır Ceza Mahkemesinde yargılanıyorlar.Aramalar : Balikesir, adliye, dolandiricilik, ,
BU HABERE YORUM YAPIN

Diğer Haberler

YAZARLAR (Tümü)
DEVRİM DERİN
Balıkesirspor’un hocası İstanbulspor maçını kazanmak için Gideceğiz dedi
ERDAL SARIZEYBEK
ERDAL SARIZEYBEK Pkk NIN GERÇEK YÜZÜNÜ AÇIKLADI !
Levent Özenç
Levent özenç Yazdı! 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü!
ÖMER FATİH İKİZ
Balıkesirde Almanca’yı Çok İyi Bilen Takım Arkadaşları Arıyoruz Yüksek Maaş Sigorta Yüksek Pirim
Osman Yurdusev
BALIKESİR’DE 26 ÖĞRETMENE GÖZALTI ŞOKU! İşte İsimleri !
ANKETLER (Tümü)
Reklam
Copyright ©2014 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.