17 Ocak 2021 Pazar
Logo

Balıkesir 1. Ağır Ceza Mahkemesinde yargılanıyorlar.


24-11-2020
Balıkesir 1. Ağır Ceza Mahkemesinde yargılanıyorlar.

Farklı sebeplerden Balıkesir 1. Ağır Ceza Mahkemesinde yargılanıyorlar.

Sanık; Aydemir E. ’’Taksirle ölüme ve yaralanmaya neden olma’’ iddiası ile Balıkesir 1. Ağır Ceza Mahkemesinde yargılanıyor.


Sanıklar; Ahmet N. E., İsmail K., Mustafa D., Mustafa Ö., Faruk T., ’’Basit yaralama, birden fazla kişi tarafından birlikte yağma, cebir tehdit veya hile kullanarak kişiyi hürriyetinden yoksun kılma, gece vakti yağma, gizliliğin ihlali, silahla yağma, sut örgütüne yarar sağlamak maksatıyla yağma’’ iddiaları ile Balıkesir 1. Ağır Ceza Mahkemesinde yargılanıyorlar.

Sanıklar; Korkmaz D., Erdoğan K., ’’Bilişim sistemleri banka veya kredi kurumlarının araç olarak kullanılması suretiyle dolandırıcılık’’ iddiası ile Balıkesir 1. Ağır Ceza Mahkemesinde yargılanıyorlar.

Sanık; Mehmet V. ’’Kullanmak için uyuşturucu veya uyarıcı madde satın almak, kabul etmek, bulundurmak ve kullanmak’’ iddiası ile Balıkesir 1. Ağır Ceza Mahkemesinde yargılanıyor.

Sanıklar; Tugay K., Yazar Y. ’’5809 sayılı yasaya muhafelet, dolandırıcılık’’ iddiası ile Balıkesir 1. Ağır Ceza Mahkemesinde yargılanıyorlar.

Sanıklar; Ali O. A., Murat Z., Fikret T., ’’Askeri ceza kanununa muhafelet, görevi kötüye kullanma, hizmete ilişkin emirleri yerine getirmemek, resmi belgede sahtecilik, zimme’’ iddiaları ile Balıkesir 1. Ağır Ceza Mahkemesinde yargılanıyorlar.

Sanıklar; Caner P., Yasemin P., ’’Bilişim sistemleri banka veya kredi kurumlarının araç olarak kullanılması suretiyle dolandırıcılık’’ iddiaları ile Balıkesir 1. Ağır Ceza Mahkemesinde yargılanıyorlar.

Sanıklar; Umut G., Mehmet D., İzzet U., İsmail D., ’’2313 sayılı kanuna aykırı uyuşturucu veya uyarıcı madde ticareti yapma veya sağlama’’ iddiaları ile Balıkesir 1. Ağır Ceza Mahkemesinde yargılanıyorlar.Aramalar : balikesir, adliye, ,
BU HABERE YORUM YAPIN

Diğer Haberler

YAZARLAR (Tümü)
DEVRİM DERİN
Balıkesirspor’un hocası İstanbulspor maçını kazanmak için Gideceğiz dedi
ERDAL SARIZEYBEK
ERDAL SARIZEYBEK Pkk NIN GERÇEK YÜZÜNÜ AÇIKLADI !
Levent Özenç
Levent özenç Yazdı! 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü!
ÖMER FATİH İKİZ
Balıkesirde Almanca’yı Çok İyi Bilen Takım Arkadaşları Arıyoruz Yüksek Maaş Sigorta Yüksek Pirim
Osman Yurdusev
BALIKESİR’DE 26 ÖĞRETMENE GÖZALTI ŞOKU! İşte İsimleri !
ANKETLER (Tümü)
Reklam
Copyright ©2014 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.