3 Ağustos 2020 Pazartesi
Logo

OSMAN YURDUSEV ULUSLAR ARASI GAZETECİLER VE TELEVİZYONCULAR FEDARASYONUNDA GENEL BAŞKAN YARDIMCISI GÖREVİNE GETİRİLDİ !


30-7-2020
OSMAN YURDUSEV ULUSLAR ARASI GAZETECİLER VE TELEVİZYONCULAR FEDARASYONUNDA GENEL BAŞKAN YARDIMCISI GÖREVİNE  GETİRİLDİ !

BALIKESİRDE KURULU BULUNAN GAZETECİLER RADYO VE TELEVİZYONCULAR DERNEGİ BAŞKAN OSMAN YURDUSEV BU GÖREVE SEÇİLİRKEN HAKAN KÜÇÜKAKMANDA YÖNETİN KURULUNDA YER ALMAYI BAŞARDI

UGTF’ da Görev Dağılımı Yapıldı İşte O İsimler

Uluslararası Gazeteciler ve Televizyoncular Federasyonu Genel Kurulu Görev Dağılımı Yapıldı. Önemli İsimler Yer Aldı.

UGTF’ da Görev Dağılımı Yapıldı İşte O İsimler

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi

                      Genel Başkan Ahmet Tübcel     

 Merkezi İzmir’de olmak üzere Genel Başkanlığını Ahmet Tübcel’in üstlendiği ve Türkiye’nin önemli duayen gazeteci ve televizyoncularının üye olduğu “Uluslararası Gazeteciler ve Televizyoncular Federasyonu”  Olağan Genel Kurul sürecinin ilk etabı tamamlandı. 

Buna göre,  3 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren Federasyon, görev dağılımında önemli isimleri belirledi. Telekonferans yolu ile gerçekleşen toplantıda, oylama salt çoğunluğu ile UGTF Genel Başkanlığına  tekrardan Ahmet Tübcel getirildi. 

 Türkiye geneli organ dağılımında ise önemli isimler yer aldı. Federasyon’un Genel Sekreterine Uluslararası kamuoyuna mal olmuş haber ve belgesel dalında birçok ödüllerle adından sıklıkla bahsedilen Hülya Özkoyuncu getirildi. Genel Başkan Ahmet Tübcel olmak üzere .

   Genel Başkan Yardımcılarını oluşturan :Sedat Yazıcıoğlu, Bahri Kayaoğlu, Mehmet Çelik, Arif Çelik, Kader Ertemiz, Serhan Seyhan, Hasan Çömlekçi, Elçin Özsavcı,

 YAZAR : Osman Yurdusev - Balıkesir Haber Ajansı | Balıkesir ...YAZAR : Osman Yurdusev - Balıkesir Haber Ajansı | Balıkesir ...YAZAR : Osman Yurdusev - Balıkesir Haber Ajansı | Balıkesir ...

Osman Yurdusev, Ali Erturan, Emrah Aydemir, Tahsin Güzel, Harun Aygün, Deniz Akgün, Sait Karaduman, Yunus Karakaya, Muzaffer Sıtkı Yüksel, Meriç Ulukuş, Mustafa Tübcel, Temel Irmak, Gökhan Çelik, Yılmaz Yurtsever, Kerim Çetin isimleri yer aldı. 

   UGTF Yönetim Kurulu Asil Üyelerini ise, Nafis Koca, Reşit Çelebioğlu, İlkay Kıyak, Servet Töz, Mehmet Yolcu, Ercan Kolku, Sinem Öntürk, 

     EGE GÜNDEM 03.02.2017 - YouTubeEGE GÜNDEM 03.02.2017 - YouTube

    Hakan Küçükakman, Ahsen Özal, Cüneyt Erdan, Ökkeş İşçi, Sait Salıcı, Kemal Soylu, Bayhan Sarıkaya, Orkun Çizmeli, Neslihan Karayılan, Mustafa Alyaz, Nuri Erdoğan, Ali Aladağ, Yunus Taşdemir, İbrahim Kılınç, Hakan Koruk, Servet Salim Cankurt, Bahar Ballı, Reşat Başkan, Rumi Çatıkkaş, Osman Bodur, Erhan Önal, Mehmet Evren  Karaköse, İsmail Akdağ, Bülent Korkmaz, Mehmet Topbaş, Kemal Balcıoğlu oluşturdu.

   Genel Başkanlığını Ahmet Tübcel’in yaptığı UGTF, Kadın Gazeteciler Çalıştayı, Engelli Gazeteciler Çalıştayı, Televizyon Ödülleri “Mavi Portakal”, İnavasyon Çalışmaları ve UGTF Medya Akademisi olmak üzere birçok yeni projeleri hayata geçirerek isminden söz ettiren “ Dünya’ya Türkiye’yi Anlatıyoruz” sloganı ile Türkiye’nin en önemli oluşumlarından biri olarak kabul ediliyor.

     UGTF  Genel Başkanı Ahmet Tübcel, önemli bir misyon üstlendiklerini ve kuruluşunun üzerinden 3 yıl geçtiğini bu 3 yıl içinde  ulusal ve uluslararası alanda önemli projelere imza attıklarını ve hayata geçirmek üzere yeni kadro ile vizyonumuzun yeni ve taze vücut bulduğunu söyledi, UGTF üyelerini kutladı.


Aramalar : YiNETiMiNE , SEciLDi, ,
BU HABERE YORUM YAPIN

Diğer Haberler

Reklam
YAZARLAR (Tümü)
DEVRİM DERİN
Balıkesirspor’un hocası İstanbulspor maçını kazanmak için Gideceğiz dedi
ERDAL SARIZEYBEK
ERDAL SARIZEYBEK Pkk NIN GERÇEK YÜZÜNÜ AÇIKLADI !
Levent Özenç
ÖMER FATİH İKİZ
Balıkesirde Almanca’yı Çok İyi Bilen Takım Arkadaşları Arıyoruz Yüksek Maaş Sigorta Yüksek Pirim
Osman Yurdusev
BALIKESİR’DE 26 ÖĞRETMENE GÖZALTI ŞOKU! İşte İsimleri !
ANKETLER (Tümü)
Deva Partisi Sizce Başarılı Olurmu?
Reklam
Copyright ©2014 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.

Web Tasarım: Özgüweb