26 Mart 2019 Salı
Logo

Fetö’nün Futbol Yapılanması Davası: Arif Erdem’in İadesi İstenecek !


8-11-2018
Fetö’nün Futbol Yapılanması Davası: Arif Erdem’in İadesi İstenecek !

Mahkeme, FET֒den yargılanan firari eski futbolcu Arif Erdem’in iadesi için gerekli yazışmaların yapılmasına karar verdi.

Fetö’nün Futbol Yapılanması Davası: Arif Erdem’in İadesi İstenecek 

Mahkeme, FET֒den yargılanan firari eski futbolcu Arif Erdem’in iadesi için gerekli yazışmaların yapılmasına karar verdi.FET֒nün futbol ayağına ilişkin haklarında "silahlı terör örgütü üyeliği" suçundan 15 yıla kadar hapis istemiyle dava açılan Galatasaraylı eski futbolcu İsmail Demiriz ile eski milli futbolcular Arif Erdem ve Uğur Tütüneker’in yargılanmasına devam edildi. İstanbul 23’üncü Ağır Ceza Mahkemesinde görülen duruşmada sanıklar İsmail Demiriz ile Uğur Tütüneker avukatlarıyla birlikte salonda hazır bulunurken, firari sanık Arif Erdem ise duruşmaya katılmadı. Duruşmada söz alan sanıklar Tütüneker ve Demiriz önceki savunmalarını tekrar ettiklerini kaydettiler.

SAVUNMA HAZIRLAMALARI İÇİN SÜRE VERİLDİ

Ara kararını açıklayan mahkeme heyeti, esas hakkındaki mütalaanın hazırlanması için dosyanın celse arasında Cumhuriyet savcısına gönderilmesine karar verdi. Esas hakkındaki mütalaanın celse arasında sunulması halinde mütalaanın duruşma günü beklenmeden davanın sanıklarına ve avukatlarına gönderilerek esas hakkındaki savunmalarını hazırlamaları için süre verilmesini kararlaştırdı.


Aramalar : feto,
BU HABERE YORUM YAPIN

Diğer Haberler

İŞTE NECMETTİN ERBAKANIN ERDOĞAN HAKKINDA SÖYLEDİKLERİ !
Copyright ©2014 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.