21 Mayıs 2019 Salı
Logo

Ortaköy’de yangın


20-9-2018
Ortaköy’de yangın

istanbul orta köyde yangın

Kabataş Erkek Lisesi’nin bahçesindeki Feriye Sineması’nda yangın çıktı!

İstanbul Ortaköy’de Kabataş Lisesi’nin yanındaki Feriye Sineması’nda yangın çıktı. Restorasyon çalışmalarının yapıldığı binada çıkan yangın, itfaiyenin müdahalesiyle kontrol altına alındıBeşiktaş Ortaköy’de Kabataş Erkek Lisesi’nin bahçesindeki Feriye Sineması’nın çatısında saat 16.20 sıralarında yangın çıktı.

Tadilat çalışmaları sırasında çıkan yangına müdahale için Beşiktaş, Beyoğlu, İstinye ve Şişli itfaiye ekipleri sevkedildi.

Anadolu yakasında da görüntülenen yangın nedeniyle Çırağan Caddesi trafiğe kapatıldı. Yolda trafik yoğunluğu oluştu. Yangın yaklaşık yarım saatlik çalışma sonucu kontrol altına alındı. İtfaiyenin soğutma çalışması devam ediyor.

İBB’DEN AÇIKLAMA

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nden yangınla ilgili açıklama yapıldı. Açıklamada "Kabataş Erkek Lisesi’nin bahçesinde tadilat halindeki 3 katlı sinema salonunun çatısında yangın çıktı. Yangına Beşiktaş, Beyoğlu ve İstinye itfaiyeleri müdahale ediyor. Olay yerine Kadıköy itfaiye ekipleri de sevk edildi. Yangın kontrol altına alındı." denildi. Yangın nedeniyle okul ve öğrenciler açısından risk bulunmadığı da bildirildi.


Aramalar : yangin,
BU HABERE YORUM YAPIN

Diğer Haberler

İŞTE GALATASARAYIN ŞAMPİYONLUK GÖRÜNTÜLERİ ! TIKLA İZLE
Copyright ©2014 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.