22 Ekim 2018 Pazartesi
Logo

AKPLİ BAKANIN EŞİNDE BYLOCK ÇIKTI !


16-10-2017
AKPLİ BAKANIN EŞİNDE BYLOCK  ÇIKTI !

BEKİN EŞİNDE BYLOCK ÇIKAN AKPLİ BAKAN NELER YAPTI !

         Bakanın eşinde Bylock çıktı! 


   Fox TV’de bu sabah İsmail Küçükkaya tarafından bomba bir iddia ortaya atıldı. İsmail Küçükkaya’nın MİT kaynaklarına dayandığı habere göre hala görevde olan bir bakan eşinden Bylock çıktığı için boşandığını belirtti 16 Ekim 2017 Pazartesi 09:41 0 0 MİT tarafından Bylock araştırmaları devam ediyor.

   Yeni bylock dalgasının geleceği bilgisi üzerine canlı yayında İsmail Küçükkaya bir açıklama yaptı. Küçükkaya’nın sabah açıkladığı özel habere göre halen görevde olan bir bakan eşinde Bylock çıktığı için boşandı.

   Herkesin merak ettiği ise o bakanın kim olduğu? GÜNDEMİ SARSTI Yapılan son açıklamaya göre eşinde Bylock olduğu için boşanan bakan Fatma Betül Sayan Kaya. MİT kaynaklarına dayanan iddiaya göre Fatma Betül Sayan Kaya, eşinden Bylock olduğu için boşandı. 

  Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Kaya, konuyla ilgili henüz bir açıklama yapmadı fakat bu iddia gündemi sarsttı. İLYAS KAYA KİMDİR? Eşinden bylock çıktığı için boşandığı iddia edilen Fatma Betül Sayan Kaya’nın eşi merak ediliyor. 2 çocuğu olan Bakan Kaya, çocuk psikiyatrisi uzmanı İlyas Kaya ile evliydi

Kocaeli Barış Gazetesi

Aramalar : BAKAN, ,
BU HABERE YORUM YAPIN

Diğer Haberler

AÇIKGÖZ SURİYELİ EVİNİ HASTANEYE ÇEVİRDİ ! Tıklayın İzleyin
Copyright ©2014 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.