8 Nisan 2020 Çarşamba
Logo

CEZAEVİNDEN ÇIKINCA ONUNLA EVLENECEKMİŞ ?

Tüm dünyanın konuştuğu bir cinayet davasının sanığı eski futbol yıldızı O.J. Simpson’ın ateşli bir Kim Kardashian hayranı olduğu ortaya çıktı.

   KIM KARDASHIAN’A HAYRANMIŞ    

KIM KARDASHIAN’A HAYRANMIŞ    Tüm dünyanın konuştuğu bir cinayet davasının sanığı eski futbol yıldızı O.J. Simpson’ın ateşli bir Kim Kardashian hayranı olduğu ortaya çıktı.

        KIM KARDASHIAN’A HAYRANMIŞ
 

1994 yılında karısı Nicole Simpson ile birlikte Ronald Goldman adlı adamı öldürmekle suçlanıp yargılanan ve Kardashian’ın avukat babası Robert Kardashian tarafından tarafından savunulan O.J Simpson’ın güzel yıldıza "takıntılı şekilde tutkun" olduğu ileri sürüldü.

                   KIM KARDASHIAN’A HAYRANMIŞ


İnternetteki Radar online adlı sitenin iddiasına göre şu sıralar hırsızlık ve adam kaçırma suçlarından Nevada’da bir cezaevinde bulunan Simpson’ın mahkum arkadaşlarından biri " Simpson, hücresinin duvarına Kardashian’ın çok sayıda seksi fotoğrafını astı. Ona olan tutkunluğunu herkese söylemekten de çekinmiyor" diye konuştu.

KIM KARDASHIAN’A HAYRANMIŞ


Bir zamanlar Kim Kardashian’ın ünlü bir avukat olan babası Robert Kardashian ile çok yakın dost da olan Simpson’ın "Uzun süredir cezaevinde bulunduğum için Kim ile birlikte olamadım. Şimdi de o Kanye ile evli. Ama buradan çıktığımda o benim olacak" dediği de ileri sürülüyor.

KIM KARDASHIAN’A HAYRANMIŞ

 

Bu konuda da şunları anlatıyorlar: "Televizyonda Kardashian ile ilgili bir haber ya da program olduğunda etrftaki herkesi susturup tüm dikkatini ekrana veriyor. Simpson, Kardashian ile bağlantı kurmaya çalıştı ama Kim ona yanıt vermedi."

 


Aramalar : Kim Kardashian Hayranligi,
BU HABERE YORUM YAPIN

Diğer Resimler

YAZARLAR (Tümü)
DEVRİM DERİN
Balıkesirspor’un hocası İstanbulspor maçını kazanmak için Gideceğiz dedi
ERDAL SARIZEYBEK
ERDAL SARIZEYBEK Pkk NIN GERÇEK YÜZÜNÜ AÇIKLADI !
ÖMER FATİH İKİZ
Balıkesir Polisinden BASKINI ve Şafak Operasyonu !
Osman Yurdusev
BALIKESİR’DE 26 ÖĞRETMENE GÖZALTI ŞOKU! İşte İsimleri !
ANKETLER (Tümü)
Yeni Anket Sorusu...
Reklam
Copyright ©2014 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.

Web Tasarım: Özgüweb